Strona szkoły | Wrzesień - październik 2008 w SP 29 Białystok

Wrzesień - październik 2008 w SP 29 Białystok

Up
Początek roku szkolnego 2008/9 w SP 29 w Zespole Szkół Sportowych Nr 1 w Białymstoku
Początek roku szkolnego 2008/9 w SP 29 w Zespole Szkół Sportowych Nr 1 w Białymstoku

Początek roku szkolnego 2008/9 w SP 29; Dyrekcja, Patroni - Synowie Pułku, Goście
Początek roku szkolnego 2008/9 w SP 29; Dyrekcja, Patroni - Synowie Pułku, Goście

Początek roku szkolnego 2008/9 w SP 29; finaliści Mistrzostw Polskiw pływaniu
Początek roku szkolnego 2008/9 w SP 29; finaliści Mistrzostw Polskiw pływaniu

Wręczenie medali Diligentiae dla najpilniejszych uczniów oraz ich nauczycieli; Aula Pałacu Branickich
Wręczenie medali Diligentiae dla najpilniejszych uczniów oraz ich nauczycieli; Aula Pałacu Branickich

Wręczenie medali Diligentiae dla najpilniejszych uczniów oraz ich nauczycieli: Daria Kowalewska 6a (trzecia od prawej w dolnym rzędzie) i Pani Danuta Czajkowska
Wręczenie medali Diligentiae dla najpilniejszych uczniów oraz ich nauczycieli: Daria Kowalewska 6a (trzecia od prawej w dolnym rzędzie) i Pani Danuta Czajkowska

Stypendia naukowe i artystyczne Prezydenta Miasta Białegostoku (2 września) - Aula Pałacu Branickich; absolwentaka SP 29 Karolina Szymczuk
Stypendia naukowe i artystyczne Prezydenta Miasta Białegostoku (2 września) - Aula Pałacu Branickich; absolwentaka SP 29 Karolina Szymczuk

Stypendia naukowe i artystyczne Prezydenta Miasta Białegostoku (2 września) - absolwentka Karolina Szymczuk (pierwsza z lewej w dolnym rzędzie)
Stypendia naukowe i artystyczne Prezydenta Miasta Białegostoku (2 września) - absolwentka Karolina Szymczuk (pierwsza z lewej w dolnym rzędzie)

VIII Międzynarodowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru (11 września)
VIII Międzynarodowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru (11 września)

Gala wręczenia stypendiów Zarządu Województwa Podlaskiego za wybitne osiągnięcia i wyniki w nauce; absolwentka SP 29 Karolina Szymczuk (trzecia z prawej w dolnym rzędzie)
Gala wręczenia stypendiów Zarządu Województwa Podlaskiego za wybitne osiągnięcia i wyniki w nauce; absolwentka SP 29 Karolina Szymczuk (trzecia z prawej w dolnym rzędzie)

Gala wręczenia stypendiów Zarządu Województwa Podlaskiego za wybitne osiągnięcia i wyniki w nauce - absolwentka SP 29 Karolina Szymczuk
Gala wręczenia stypendiów Zarządu Województwa Podlaskiego za wybitne osiągnięcia i wyniki w nauce - absolwentka SP 29 Karolina Szymczuk

Sprzątanie świata 2008 - klasa 3a
Sprzątanie świata 2008 - klasa 3a

Uczniowie 6a i 6b wzięli udział w projekcie Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel
Uczniowie 6a i 6b wzięli udział w projekcie Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel

Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel - Jeździecki Klub Sportowy Pieńki niedaleko Michałowa
Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel - Jeździecki Klub Sportowy Pieńki niedaleko Michałowa

Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel
Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel

Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel, razem z naszymi uczniami w zabawie wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół nr 13 w Białymstoku
Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel, razem z naszymi uczniami w zabawie wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół nr 13 w Białymstoku

Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel
Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel

Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel
Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel

Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel
Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel

Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel
Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel

Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel
Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel

Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel
Koń - Przyjaciel, Terapeuta i Nauczyciel

Apel poświęcony ks. Michale Sopoćce
Apel poświęcony ks. Michale Sopoćce

Apel poświęcony ks. Michale Sopoćce
Apel poświęcony ks. Michale Sopoćce

Ślubowanie klas pierwszych (3.10)
Ślubowanie klas pierwszych (3.10)

Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych (3.10)
Ślubowanie klas pierwszych (3.10)

Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas pierwszych

Klasa 3a na wycieczce - Las w Bacieczkach
Klasa 3a na wycieczce - Las w Bacieczkach

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej; Nagrody Dyrektora Szkoły dla nauczycieli
Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej; Nagrody Dyrektora Szkoły dla nauczycieli

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej; stypendia dla najlepszych uczniów
Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej; stypendia dla najlepszych uczniów

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej; stypendyści i nagrodzeni
Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej; stypendyści i nagrodzeni

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej (3b PG i 4c SP)
Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej (3b PG i 4c SP)

Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)
Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)

Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)
Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)

Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)
Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)

Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)
Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)

Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)
Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)

Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)
Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)

Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)
Święto Szkoły - II rocznica nadania szkole imienia Synów Pułku (24 października)

Święto Szkoły - część artystyczna
Święto Szkoły - część artystyczna

Święto Szkoły - część artystyczna
Święto Szkoły - część artystyczna

Święto Szkoły - część artystyczna
Święto Szkoły - część artystyczna

Święto Szkoły - część artystyczna
Święto Szkoły - część artystyczna

Święto Szkoły - część artystyczna
Święto Szkoły - część artystyczna

Święto Szkoły - część artystyczna
Święto Szkoły - część artystyczna

Konkurs Brzoza, organizowany w ramach projektu
Konkurs Brzoza, organizowany w ramach projektu "Bliżej Europy – zmiany w edukacji środowiskowej" przez MODM w Białymstoku. W konkursie plastycznym w kategorii Szkoły Podstawowe I miejsce zdobyła Daria Kowalewska (VIa)

Photo gallery